Ocena 360 stopni

Jeżeli masz ochot poznać swojego pracownika musisz go obserwować. Jednak prawda jest taka, że nie możesz mieć nad nim kontroli przez cały czas pracy. Dlatego niezbędne jest uzyskanie syntetycznej oceny, a konkretniej sposobu na to, by tą całościową ocenę uzyskać. Jest wiele dobrych metod, dzięki którym można się dużo dowiedzieć o pracownikach naszej firmy. Ocena 360 stopni należy do najbardziej holistycznych.

Continue reading


Ciekawe propozycje pracy w Patron Service

Patron Service to dynamicznie działająca i migiem rozwijająca się firma, która zajmuje się świadczeniem usług kurierskich, zarówno w kraju jak również za granicą. Chcąc posiadać pewność, że paczka albo list zostanie nadany błyskawicznie, punktualnie, oraz także z zachowaniem każdych środków bezpieczeństwa, pożądane byłoby korzystać właśnie z usług tej firmy.

Continue reading


Niezbędne kryteria do uzyskania dotacji unijnych na rozwój przedsiębiorstwa

Fundusze unijne mogą okazać się sporą pomocą finansową dla początkujących firm. To, czy dotacja na rozwój firmy będzie dla nas osiągalna, zależy od wielu czynników. Najważniejsze jest, aby zainteresować się bieżącymi konkursami, które mogą być dla nas przepustką do osiągnięcia wymarzonego celu.

Continue reading