Pokoje we Władysławowie

Władysławowo to rozległy port rybacki, popularny ośrodek wczasowy oraz wczasowa baza dla turystów planujących wypoczynek nad morzem Bałtyckim. Miasto znajduje się u nasady Mierzei Helskiej – najbardziej długiego polskiego półwyspu (34 km) oddzielającego zatoki Pucką oraz Gdańską. Miasto obejmuje trzy nadmorskie kąpieliska takie jak: Karwia, Jastrzębia Góra, Chłapowo i Chałupy, które poniekąd mieszczą się na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Continue reading


Spędź wolne w Polsce – na pewno nie pożałujesz

Jeśli ktoś organizuje akurat swój urlop, to niewątpliwie może w obecnych czasach liczyć na sporo różnych, atrakcyjnych możliwości dotyczących tego, gdzie tak właściwie wyjedzie. W końcu aktualnie dosłownie cała Europa stoi przed nami otworem, bowiem oferty biur podróży związane z czymś takim odznaczają się tak znacznym zróżnicowaniem, że każdy z nas będzie mógł znaleźć wśród nich coś faktycznie dla siebie idealnego.

Continue reading

Bez kategorii

Ustka – propozycja na urlop dwa tysiące czternaście

Fantastycznie usytuowany, nadmorski kurort wypoczynkowy, posiadający również wieloletnią tradycję uzdrowiskową, w którym łatwo o komfortowe hotele. Ustka, bo o niej mowa to również interesujące zabytki i obiekty muzealne jak również korzystny mikroklimat i wspaniałe warunki naturalne. Właśnie te argumenty sprawiają, że Ustka należy do istotnie najbardziej popularnych miejscowości wakacyjnych wybieranych na wczasy dwa tysiące czternaście w Polsce.

Continue reading