Inwestycje warte uwagi – czyli jak oszczędzać, by bez ryzyka zbierać owoce

Banki powstają jak grzyby po deszczu. Ogłoszenia namawiające do inwestycji pieniężnych można spotkać dosłownie wszędzie. Wiele z nich wiąże się z ryzykiem, jednakże bez ryzyka nasze lokaty finansowe z pewnością nie poprawią się.
Przed tym jak zdecydujemy się na poważne środki inwestycyjne, należy dobrze poznać teren.

Adwokat

Autor: IPAS institute for photonics & advanced sensing
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni doradca niewątpliwie byłby korzystny. Na co wskazują liczni ankietowani, jeśli chcielibyśmy otworzyć konto osobiste ING Bank Śląski posiada niezwykle atrakcyjną ofertę. Wartościowe możliwości utrzymania rachunku, jak również specjalistyczna pomoc i wsparcie chętnego do pomocy bankowca na pewno wpływa dodatnio na ilość zadowolonych klientów. Konto osobiste ING Bank Śląski wyróżnia się na tle pozostałych. Najwyższa jakość świadczonych usług, na wysokim poziomie rozwiązania mobilne tudzież niezliczone zniżki decydują o tym, iż placówka ta plasuje się wysoko w rankingu – patrząc na niesłabnącą konkurencję. Ponadto, konta dopasowane do przedziału wiekowego tudzież do grubości portefa to bez wątpienia duże uproszczenie.
infografika marketingowa

Autor: MSLGROUP Global
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo iż banki kojarzą nam się nieodzownie z przykrymi obowiązkami ratalnymi, tudzież z dodatkowymi kosztami, zdarzają się takie momenty, kiedy konto bankowe, a dodatkowo pożyczka i karta (zobacz jak działa karta multisport) kredytowa, staje się przymusowe.

Jeśli już musimy wejść we współpracę z bankiem, zróbmy to mądrze i w przemyślany sposób. ING bez wątpienia zagwarantuje nam interesujące warunki, ale też zadba o każdego klienta.