1 procent dla rozlicznych organizacji pożytku społecznego

W dzisiejszych czasach rozliczając się z podatku dochodowego od osób fizycznych istnieje sposobność przekazania jednego procentu na rzecz przeróżnych organizacji pożytku publicznego. Zasada 1% dla opp istnieje już przez nadzwyczaj długi czas i naturalnie powinno się korzystać z tej ewentualności. Na sam początek należałoby jednak dowiedzieć się czym tak właściwie jest opp i co dokładnie oznacza to pojęcie.

Continue reading


Rachunkowość w Olsztynie

Trudno prowadzić firmę bez rozmaitych usług związanych z rachunkowością. Solidne biuro rachunkowe to niewątpliwie w nowym tysiącleciu fundament każdego znakomicie funkcjonującego firmy – sprzyja ono w wielu pracach, które są istotne w każdej firmie chociażby w rozliczeniu płac, obsługiwaniu księgi przychodów i rozchodów, licznych ksiąg rachunkowych oraz sporządzenie ryczałtu ewidencjonowanego.

Continue reading


Podatki? Z biurem doradztwa podatkowego to nietrudne

Dziś większość osób prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą i mające niewielkie firmy zatrudniające do kilku osób, decyduje się na skorzystanie z pomocy biur rachunkowych. Duża konkurencja przyczynia się do sytuacji, w której usługi świadczone przez biura są na coraz wyższym poziomie. Klienci naprawdę mają w czym wybierać.

Continue reading