W życiu czasami zdarzają się nam sytuacje, kiedy bardzo potrzebujemy szybkiego zastrzyku pieniędzy

Życie jest zaskakujące. Raz na jakiś czas zdarzają się sytuacje zaskakujące, gdy z dnia na dzień potrzebujemy pewnej sumy pieniędzy.

pracownicy
ciężarówka na drodze

Autor: Ingy The Wingy
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie pojawiło się w naszym kraju wiele ofert, które dotyczą błyskawicznych kredytów. Zapełniają one niszę, którą wcale nie zajmowały się banki, gdyż w tych placówkach dostanie pożyczki ciągnie się niezwykle długo i niestety wiąże się z dość dużą papierologią. Na dodatek, w bankach zazwyczaj bierze się pożyczki na większe sumy, przykładowo na samochód kodowanie kluczyka warszawa czy dom. Gdy jednak potrzebujemy dość niedużej sumy, by przykładowo posłać dziecko na obóz lub aby szybko kupić pralkę, gdy nagle przestała działać, wystarczy wejść na witrynę internetową Alfy i środki będą na naszym koncie w kilkanaście minut. Pierwszy kredyt do 1500 złotych jest bezpłatny! Nie musimy zwracać jakichkolwiek procentów, ani prowizji. To świetnie. Musimy jednak pamiętać, że kredyt musimy spłacić w ciągu miesiąca, ponieważ jest to wszakże chwilówka. Zatem jeżeli interesuje nas Alfa kredyt u nich jest prosty oraz uczciwy. Przed podpisaniem umowy wiemy dokładnie ile będziemy zobligowani spłacić i w jakim przedziale czasu.

Na ich stronie internetowej znajdziemy bardzo zrozumiały stymulator kredytowy – gdy przesuniemy zasuwak w stronę większej kwoty aniżeli 1500 PLN, to od razu zauważymy ile odsetek będziemy musieli spłacić. Decyzja więc należy do nas. Jednakże, przy tak atrakcyjnej ofercie, warto podumać nad taką możliwością.