Rozwiązania dla firm Kofax.

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych aparatów technologicznym jest Kofax. System ten to przede wszystkim skanowanie wszelkiego rodzaju dokumentów w firmie. Ten system funkcjonuje dzięki skanerom laserowym i chodzi w nim przede wszystkim o to, żeby kopiowanie oraz analizowanie dokumentów mogło dziać się jednocześnie w poszczególnych punktach tej samej firmy. Jednak globalizacja tego nie musi mieć miejsca, decyzja należy do poszczególnej jednostki. Zaletą tego systemu jest również alternatywa przetwarzania dość sporej sumie stron za jednym zamachem. Pracować można nawet milion stron w przeciągu miesiąca, a Kofax potrafi także dokumenty elektroniczne, czyli przykładowo pdf.

efematic.pl

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo ważnym działaniem Kofaxu są innowacyjne sposoby katalogowania dokumentów i ich separowanie – . W standardowych modelach wbudowane są narzędzia, które odczytują pliki w trybie pełnotekstowym. Następną zaletą Kofaxu jest możliwość rozpoznawania kodów kreskowych w dwóch wymiarach. Tak samo potrafi analizować patchkody, ankiety lub metryki umów. Jest on bardzo intuicyjnym systemem, domyślnie ściąga niezbędne informacje zewnętrzne, wrzuca owe informacje we wskazanew pokazane punkty, a do swej efektywnej działalności używa list rozwijanych.

Rozdzielanie dokumentów w Kofaxie działa w oparciu kodów kresowych, a do sprawdzania jakości dokumentów używany jest specjalistyczny podzespół kontroli jakości oraz moduł akceptacji tych dokumentów.

Czy powyższa publikacja namówiła Cię do poszukania pokrewnych? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i oprócz tego przeczytaj także wypowiedzi na temat (https://visaandwork.com/blog/)!

A jeśli jakość pozostawia wiele do życzenia różnorodne moduły poprawiają ją do jakości zadowalającej. Ten sam podzespół czyści wszystkie strony, eliminuje strony puste i ciemne boki, mechanicznie je kontrastuje, wyrównuje, odtwarza treści. Kofax intuicyjnie również dopasowuje parametry skanu, a sam przebieg skanu jest zdecydowanie bardziej wydajny. Nie da się ukryć Kofax jest systemem bardzo innowacyjnym ze względów technologicznych oraz bardzo funkcjonalnym. Ma Własną bazę danych, przez co działa jeszcze bardziej wydajnie. Przedsiębiorstwo Kofax bez wątpienia jest pionierem na rynku, jeśli chodzi o sposoby zastosowania nowoczesnych technologii skanowania w licznych firmach, zasadniczo bez znaczenia na to, w jakiej dziedzinie funkcjonują.