Promocja outdoor jest w naszym kraju coraz bardziej popularna. Moda na ten typ reklamowania swojej spółki przybyła do nas z Zachodu

Telebimy zaledwie dziesięć lat wstecz były tak niespotykanym widokiem, że jak głosi miejska legenda, były przyczyną wielu stłuczek w polskich miastach, gdyż kierowcy nie byli w stanie nie patrzeć na nie.

Sylwestrowy makijaż glam grunge

Autor: Golden Rose
Źródło: Golden Rose
Dziś już są nierozłączną częścią naszego krajobrazu.
Jeżeli jesteś mieszkańcem województwa mazowieckiego i ciekawi Cię telebim Warszawa Plac Zawiszy wydaje się być najlepszym punktem, aby zlokalizować własną reklamę – widziałem telebim na placu Zawiszy w Warszawie. Plac jest w centrum, przy skrzyżowaniu z Alejami Jerozolimskimi. Jest to często uczęszczane miejsce, ponieważ są tam linie tramwajowe oraz autobusowe.

Masz ochotę poznać większą ilość analogicznych informacji? Jeśli tak, to sprawdź to użyteczne źródło (http://www.studioprinter.pl/tablice-reklamowe-ozdobne-drewniane/), gdyż również Cię na pewno zainteresuje.

Niedaleko jest również stacja kolejowa. Dzięki temu możemy być pewni, że naszą reklamę każdego dnia zauważy cała masa osób. Telebim nie jest ogromny, ma 8 m2, ale jest tak umiejscowiony, że dostrzeże go każdy pieszy i kierowca.

Telebimy wydają się być też rewelacyjną formą promocji w mniejszych miastach. Nawet nie powinno być to miasto wojewódzkie. Należy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nabywców albo zaskakiwać ich nowatorskimi pomysłami. Jeśli więc jesteś mieszkańcem Radomska niedaleko od Piotrkowa Trybunalskiego, nie możesz rezygnować z myśli o nowatorskim sposobie promocji, tylko z tego powody, że nie mieszkasz w stolicy. Jeśli ciekawi Cię reklama na telebim Radomsko zapewne jest tym miejscem, gdzie dzięki innowacyjności sprzedasz więcej własnych produktów -> Media.

Telebim wydaje się być niezwykle skuteczną formą reklamy. Od lat jasne jest przecież, że ludzie to wzrokowcy, dlatego obraz wciąga ich bardziej.