Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych.

Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami bez dymu papierosowego. To doskonałe rozwiązanie.

Czy ten artykuł spodobał Ci się tak silnie, że pragniesz zapoznać się z kolejnym? To fantastycznie. Zatem tu kliknij, zobacz, sprawdź (https://gabinetserenity.pl/oferta/psychoterapia-dda) dużo informacji.

Da się w końcu wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Można spokojnie posiedzieć i pogadać ze znajomymi bez konieczności ciągłego rozgarniania wiszących w powietrzu smug. Naturalnie, w dużej ilości lokali działają sale dla palących, zatem nie mogą oni czuć się w jakiś sposób dotknięci tym ograniczeniem. Duża ilość palaczy na pewno z racji wspomnianego zakazu podjęła decyzję o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tym może e-papieros.

Pod tą nazwą ukrywa się niewielkie urządzenie elektroniczne, które zastąpić ma standardowe papierosy. Naturalnie powstało ich już wiele rodzajów, można zakupić do nich specjalne preparaty mające nadawać smak, a także dostarczające nikotynę terapeutyczną. Tego rodzaju papieros może mieć różne „moce”, uzależnione od tego jaki preparat do niego zakupimy. Są takie w ogóle nie zawierające nikotyny, aż po takie z większą jej dawką.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Takie urządzenie oczywiście jest wielorazowego użytku. Możemy używać papierosa wielokrotnie. Z racji tego, że to urządzenie elektroniczne należy doładowywać jego akumulatorek, uzupełniać płyn a czasem wymieniać różne elementy na nowe, bo zwyczajnie się zużywają.

Elektroniczny papieros nie emituje dymu, gdyż nic się w nim nie pali, tylko użytkownik inhaluje się właściwą mieszanką. Dzięki temu nie ma zakazu użytkowania go na przykład w restauracjach. Pomimo, że to urządzenie jest dość drogie, to jednak korzystanie z niego jest nieporównywalnie tańsze niż codzienny zakup normalnych papierosów, których ceny dotarły już do prawie piętnastu złotych za pudełko.

Zwykłe papierosy prawdopodobnie nigdy całkowicie nie znikną z rynku, jednakże jeżeli chcemy zrobić coś dla swojego zdrowa i nie utrudniać paleniem życia otoczeniu warto zdecydować się na zakup e-papierosa. Na pewno nie będziemy żałować takiej decyzji, a być może uda nam się zupełnie zerwać z nałogiem.