Egzotyka coraz bardziej modna

Polacy coraz częściej decydują się na urlop poza sezonem wakacyjnym. Dodatkowo, daje się zauważyć zainteresowanie egzotyką. Okazuje się, iż liczba osób udająca się na taki wypoczynek w ostatnim czasie wzrosła podwójnie.Posezonowe obniżki czy rabaty to możliwość, by odważyć się na wyjazd. Tym, którzy marzą o poznaniu dalszych zakątków świata, a nie dysponują zbyt wielkimi funduszami, biura podróży oferują dwa rodzaje nieco tańszych wyjazdów: first minute oraz last minute. W pierwszym przypadku, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale zdecydowanie lepiej jest wybrać opcję last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym taniej go kupimy.

madagaskar

Autor: Stephan Waeber
Źródło: http://www.flickr.com

Okazuje się jednak, iż kwestia ceny nie odgrywa głównej roli, gdyż poszukując wycieczek turyści kierują się głównie jakością oferty i atrakcjami. Cena ma znaczenie i może może nas zainspirować do wyjazdu, jednak nie jest to w tej kwestii sprawa najważniejsza. Takie wycieczki to wyjazd na drugi koniec świata, gdzie być może będziemy raz w życiu, przecież tyle istnieje miejsc do odwiedzenia na świecie. Takim miejscem zdecydowanie jest Madagaskar – kraina lemurów i ogromnych baobabów. Madagaskar wczasy to niezapomniane przeżycie ponieważ unikatowość wyspy jest wielopoziomowa.

Fascynująca przyroda oraz kultura mieszkańców gwarantują niezapomniane przeżycia.

wakacje egzotyczne

Autor: Bady Qb
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele tysięcy kilometrów od stolicy Polski, na Oceanie Spokojnym znajduje się cudowna kraina kolorowych kwiatów, stale zielonych wzgórz oraz pięknych, najpiękniejszych na świecie plaż. To archipelag wysp hawajskich – raj dla turystów. Każdy dzień jest więc idealny na plażowanie lub niezapomniane wycieczki.

W trakcie wycieczki na Hawaje >>> wakacje hawaje mamy okazję odwiedzić sporo ciekawych miejsc albowiem odległości między wyspami nie są duże – można je pokonać w nieco ponad pół godziny są to wyjazdy całoroczne, egzotyczny wypad przyciąga turystów zwykle podczas jesienno-zimowych miesięcy. Wysokie temperatury powietrza oraz ciepła woda są coraz częściej wybieraną przez Polaków alternatywą dla niskich temperatur i górskich stoków.