Z jakiej przyczyny tak wiele osób poleca spędzić wakacje w Jarosławcu?

Z czym kojarzy ci się określenie „wakacje”? Uczniowie starają się nie myśleć o szkole, spać do południa, leniuchować ile można i robić co się da, co tylko przynosi szczęście i nie łączy się z wyrażeniem „obowiązek”. Studenci chwytają się rozmaitych prac, które zapewnią im pieniądze niezbędne na wakacyjny wyjazd i liczne zabawy. Pracownicy chcą spędzić pewien okres z dala od miejsca zamieszkania w jakimś beztroskim miejscu, z dala od wkurzającego przełożonego i ciągłego pośpiechu.

na wakacjach

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Matki, które mają przecież niezliczoną masę obowiązków związanych z domem i wychowywaniem dzieci, śnią o wyjeździe do jakiejś sennej, niewielkiej wsi, gdzie znajduje się luksusowy hotel z usługami „spa & wellness”, za dnia opalając się i zażywać kąpieli w morzu, a wieczorem popijając czerwone wino, czytając dobrą książkę i rozkoszując się spokojem.

morze

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com

Wszystkim tym, którzy cenią sobie ciszę i spokój wraz z wygodą oraz nieopisanym komfortem, sugerujemy wakacje w Jarosławcu (więcej tu: odpowiedzi na często zadawane pytania). To mała wieś położona w województwie Zachodniopomorskim. Natrafimy w niej na jedną z kilku latarni morskich znajdujących się na polskim wybrzeżu. Oprócz tego cisza i sielanka. W ten idylliczny klimat idealnie wkomponowuje się czterogwiazdkowy hotel butikowy hotel do wynajęcia proponujący odpoczynek w całkowitym tego słowa znaczeniu. Doskonałe potrawy przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni doskonale podane przez wykwalifikowanych kelnerów, napoje alkoholowe niemal z całej Europy, usługi „spa & wellness”, a w tym pielęgnacja ciała za sprawą ekskluzywnych środków kosmetycznych, masaże, solarium, fryzjer i wiele innych. Możesz przyjechać ze znajomym, z partnerem lub z całą rodziną.

Dzieci na pewno nie będą się nudzić – hotel stworzył tak zwaną „strefę dzieci” wraz z fantastycznymi animatorami, którzy zajmą czas wolny twoim dzieciom. Twój partner będzie miał możliwość korzystania ze strefy sportowo-rekreacyjnej oferującej siłownię, korty do gry w squasha, badmintona, tenisa a także boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę.

Uważasz, że twój szef wyprowadza cię z równowagi i musisz w tej chwili pojechać na wczasy? Podopieczni marudzą, że nie mają nic do roboty? Nadmierne zmęczenie sprawia, że niełatwo cieszyć się z czegokolwiek? Uwierz nam – wakacje w Jarosławcu spowodują, że wypoczniesz, a po urlopie powrócą chęci do życia.