Telebim w Radomiu – czyli, co dobrze jest wiedzieć o reklamie na drodze asfaltowej Maratońskiej

Czy przejeżdżając przez Radom, zauważyłeś telebim, wjeżdżając na uliczkę Maratońską? Czy przykuł Twoja uwagę oraz teraz rozmyślasz nad tym, jaki posiada „przebieg” danych – czyli jak dużo person go ogląda i jak mocno umie zwrócić czyjąś spojrzenie? Rozmyślasz nad tym, jak Twoja własna reklama wyglądałaby wewnątrz tego dokładnym lokalizacji? Jeżeli tak to doskonale trafiłeś, ponieważ posiadamy dzisiejszego dnia zamiar opowiedzieć wszyściutko co wiemy na temacik wspomnianego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim wewnątrz mieście Radom, a konkretniej – telebim Radom Maratońska, to równe piętnaście metrów kwadratowych nawierzchni, na której odnajdziemy bardzo różne reklamy usług, które są oferowane na terenie Radomia. Ów telebim, znajduje się konkretnie obok przy skrzyżowaniu dróżki krajowej numer dwanaście obok ulicy Maratońskiej oraz ulicy Limanowskiego, oraz w sąsiedztwie skrzyżowania uliczki 1905-go roku i Wierzbickiej. Jeżeli chodzi o jego rozdzielczość, to wynosi 512 na 288 a jego proporcje ekranowe wynoszą dokładnie 16 na 9.

Nie możesz się doczekać kolejnych ciekawych wątków na ten temat? Mamy do Ciebie fantastyczną wiadomość – kliknij fundusz pracy w poniższy link i delektuj się czytaniem.

Godzinki emitowania tego konkretnego telebimu są zawarte pomiędzy godziną szóstą rano a 23 wieczorem, a ogląda ów telebim średnio około trzydziestu tysiaków przejezdnych „widzów” każdego dnia. dobrze tutaj wspomnieć, że ów telebim znajduje się zaraz przy głównym dojeździe od centrum z miejscowego osiedla Borki, oraz osiedla Południe.

Niedaleko telebimu odnajdziemy dwa przystanki od komunikacji miejskiej, kościół, oraz cmentarz – nie można również po zapominać o wspomnieniu faktu, że bywa to tak zwana „trasa tranzytowa” która ma kierunek: Łódź-Rzeszów, Lublin.

Jeśli zaabsorbował Cię opublikowany w tym serwisie tekst, śmiało sprawdź ponadto towarzyszące informacje (https://psmtechnik.pl/attyki,11,pl) – one także są godne polecenia.

Aby dowiedzieć się, jaki bywa koszt najmu telebimu trzeba skontaktować się z jego operatorem!