Telebim na ulicy Spisaka wewnątrz Warszawie, a telebim wewnątrz Stargardzie Szczecińskim – czyli, co powinniśmy wiedzieć na temat telebimach w tych danych regionach

Czym wyszczególnia się telebim położony na ulicy Spisaka w Warszawie, i jakie są jego specyfikacje? A co z telebimami wewnątrz Stargardzie – czy jakimiś rzeczami się wyodrębniają? Jaka rzecz łączy obydwa przypadki? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!

Nasz tekst rozpoczniemy od telebim Warszawa Spisaka – jest to droga, a konkretniej skrzyżowanie które łączy je z Aleją Jerozolimską, która porusza się w stronę Pruszkowa, na której ruch samochodów obliczamy w tysiącach, a konkretniej około 40 tysiaków samochodów na 24 godziny – a więc jak łatwo zauważyć, istnieje w tamtym miejscu wielkie natężenie ruchu – reklamy na telebimach w Warszawie. Godzinki emisji owego telebimy bywają w granicach 6 rano a 10 (22:00) wieczorem. Co do głównych specyfikacji, to posiada 640 na 384 px rozdzielczości oraz 16 metrów kwadratowych rozmiaru. Obok niego znajduje się sklep Biedronka, a także stacja benzynowa, czy restauracja, nie wspominając o punkcikach handlowo-usługowych, dlatego z pewnością go zauważysz!
telebim warszawa spisaka

Autor: George Carter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o telebim starogard szczecińska, to połącza je ze napomkniętym powyżej telebimem w środku Warszawie niewiarygodnie istotna cecha, która to połącza wszystkie rodzaje telebimów, a jest to nie wątpiąc w to ich wyświetlacz rodzaju LED – telebim w centrum Stargardu.

W mieście Stargard Szczeciński, istnieje sporo przedsiębiorstw, które posiadają w swoim asortymencie telebimy, które bywają rozsiane po calutkim miasteczku, nie tylko na skrzyżowaniach.

Wejdź na ten odnośnik i przeczytaj poza tym więcej szczegółów (https://tablicowo24.pl/kategorie/tablice-korkowe/) – one także poszerzą Twoją wiedzę na rozpatrywany tu temat.

Mają w posiadaniu różne rozmiary i lokalizacje, z tego powodu z całą pewnością wynajdziesz jakiegoś i to nie posiadając żadnego problemiku, nawet o tej rzeczy nie rozmyślając!