Mniej energochłonne LEDy w trosce o ekologię.

Docelowym wyjściem zatem powinno być używanie oświetlenia przyjaznego środowisku, dzięki któremu można zredukować wykorzystanie energii oraz emisję CO2, takiego jak energooszczędne lampy LED.

Światło diodowe

Autor: LARS
Źródło: LARS

Na nieszczęście, jak pokazują badania, większość Polaków nada; nie ma świadomości o dyrektywach UE, obligujących nasz kraj do ograniczenia zużycia energii elektrycznej o o co najmniej 20% i ograniczenia ilości niebezpiecznych składników wydzielanych do ekosystemu i nie dba o unowocześnianie oświetlenia.

Tymczasem innowacyjne rozwiązania LED znakomicie wpasowują się w modę na ekologię. Diody led poza ich niepodważalnymi walorami energooszczędnymi, są wolne od szkodliwych elementów typu rtęć, są przy tym zaprojektowane z myślą o łatwym demontażu i recyklingu.

Kuchnia oswietlenie centralne i wspomagajace

Autor: Pointb
Źródło: Pointb

Firma LED Solutions Polska stworzono mając na względzie promowanie ekologicznych rozwiązań oświetleniowych w różnych sferach funkcjonowania – od gospodarstw domowych, poprzez sklepy aż po duże obiekty fabryczne. Mamy bowiem świadomość, że w dobie galopującej degradacji środowiska naturalnego wszyscy powinni mieć własny wkład w zmniejszeniu wydzielania CO2 i zużycia prądu.

W naszym sklepie z oświetleniem na znajdziecie Państwo dużo „zielonych produktów”, spełniających rygorystyczne wymogi UE. Stałych klientów na pewno ucieszy wiadomość, że dzięki nabyciu energooszczędnego oświetlenia LED mają prawo (Polecam Kancelaria Adwokacka Kn Adwokaci Warszawa) spodziewać się nie tylko szybkiego zwrotu inwestycji, lecz także przyczynić się do poprawy stanu przyrody, za pomocą ograniczenia emisji CO2, a tym samym zmniejszeniu skutków globalnego ocieplenia.

Żarówka energooszczędna

Autor: Steven Fernandez
Źródło: www.flickr.com

Dobrym pomysłem jest również zainteresować się naszym nowatorskim programem LEDleasing przygotowanym celem ograniczenia zużycia prądu poprzez wymianę starego bądź mało efektywnego oświetlenia na nowoczesne oświetlenie LED przy równoczesnym braku kosztów inwestycyjnych po stronie inwestora. Dalsze wskazówki możesz poznać tutaj: