Fundusz zalążkowy – niezaprzeczalnie idealne rozwiązanie dla „młodych” nowoczesnych spółek

Dzisiejsze czasy znamionuje nieustanny rozwój. Powstaje coraz więcej firm, a przedsiębiorcy czynią wszystko, co w ich mocy, aby zachować swoją pozycję na rynku.

absolwenci

Autor: Karen Mardahl
Źródło: http://www.flickr.com
Tworzą innowacyjne Produkty, testują nowe pomysły. Wszytko po to, żeby pozyskać nowych klientów.

Realizacja śmiałych rozwiązań wymaga olbrzymich nakładów pieniężnych w każdej fazie wdrażania nowych technologii – poczynając od jej weryfikacji, po wprowadzanie poprawek, a na komercjonalizacji kończąc.

Żeby uzyskać świeże dane na omawiane zagadnienie sięgnij po więcej (https://mediatalk.com.pl/kampanie-z-influencerami.html) – one zapewne także Cię zafascynują. Sprawdź to na własną rękę.

Właśnie z myślą o takich projektach powstał fundusz zalążkowy, zwany inaczej inkubacyjnym – kliknij po więcej. To idealna szansa na „zastrzyk gotówki”, przede wszystkim dla „młodych” spółek, które nie dostaną pożyczki z banku z uwagi na na brak koniecznych zabezpieczeń. W tej chwili coraz więcej biznesmanów korzysta z owej formy wsparcia, by, przykładowo wyprodukować prototypy różnego rodzaju wynalazków. Warto wspomnieć, iż nioemniejszym zainteresowaniem wśród właścicieli firm cieszy się alternatywny rynek giełdowy, czyli New Connect, działający w ramach tej samej infrastruktury technologicznej, co „zwyczajna” giełda.

Chciałbyś zaryzykować i dołączyć do „bazy” inwestorów, lecz nie wiesz jak jak się do tego zabrać? Bez obaw, autoryzowany doradca New Connect bez wątpienia we wszystkim Ci pomoże i udzieli cennych rad – kliknij w link.