Z jakiej przyczyny warto zainwestować w kursy indywidualne „one to one”

Decydując się na kurs indywidualny uczysz się języka obcego dużo szybciej niż w grupie, stąd przyspieszasz swą karierę oraz oszczędzasz swój cenny czas. Ponieważ lektor ma 100 procent czasu tylko dla ciebie, nauka w owej formie daje nieosiągalne w przypadku szkoleń w grupach możliwości.

angielski indywidualnie warszawa

Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Taki tryb nauczania zapewnia lektorowi możliwość całkowitego dopasowania się do oczekiwań ucznia tak pod względem programu, strategii nauczania, wprowadzanego słownictwa jak także terminów zajęć i długości trwania kursu. Dzięki temu słuchacz otrzymuje kurs całkowicie dostosowany do jego wymogów. Zajęcia poświęcane są na opanowywanie takich umiejętności, które będą dla niego najbardziej istotne. Efektywność lekcji jest nieporównywalnie wyższa, gdyż słuchacz ma do dyspozycji 100 procent czasu lekcji, który w zwyczajnych warunkach dzielony jest na wszystkich uczestniczących w zajęciach uczniów.

Pragniesz pogłębić swą znajomość rzeczy z tego tematu? Z taką myślą przygotowaliśmy inny watek na poniższej stronie – ciekawa informacja (http://www.mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-dubiecko) oczekuje tam na Ciebie.

Szkoła języków obcych

Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com

Czasem w sytuacjach gdy do szkoły językowej zgłasza się dla przykładu rodzeństwo, małżeństwo czy znajomi, którzy pragną szkolić się razem, możliwe są ich wspólne zajęcia w małej grupie, liczącej do trzech uczniów. Stworzenie podobnej grupy jest możliwym o ile poziom zaawansowania, potrzeby językowe jak i oczekiwania dotyczące scenariusza zajęć wszystkich zainteresowanych będą zbliżone. Lektor realizuje w takim przypadku jednolity kurs dla całej grupy. Ze względu na to, iż grupa liczy maksymalnie jedynie trzy osoby, zindywidualizowane podejście jest możliwe dzięki czemu lekcje mogą mieć styl przybliżony do szkolenia indywidualnego.

W jaki sposób odnaleźć odpowiednią jednostkę szkoleniową oferującą tego rodzaju kursy? Starczy wpisać w przeglądarkę hasło: angielski indywidualnie Warszawa (jeśli jesteśmy z Warszawy), a uzyskamy całe mnóstwo wyników. Potrzebujesz więcej informacji? – sprawdź tutaj

Niezbędnym elementem poprzedzającym rozpoczęcie każdego z kursu będzie postępowanie kwalifikacyjne które składa się zazwyczaj z testu pisemnego jak też rozmowy z nauczycielem. Ich celem będzie określenie obecnego poziomu umiejętności ucznia a także jego potrzeb językowych. Na tej podstawie przygotowywany jest plan szkolenia jak też dobrane zostaną przydatne materiały szkoleniowe tj. podręcznik wiodący i inne dodatkowe materiały.