Wymarzony urlop

Urlop 2015 najwyższy czas już planować. Kiedy, gdzie oraz za ile? Podpowiemy ci niedrogie i mniej rozpowszechnione pomysły gdzie na wczasy 2015. Dokąd wybrać się na lato, żeby zapłacić mało lub nic, jak również kiedy i w jakim miejscu zdołamy zrobić sobie najlepsze wczasy, pauzę w nauce albo spędzić czas pośród seniorów. Dla każdego coś przyjemnego.

wakacje

Źródło: iiimillenium.pl

Najbliżej i najekonomiczniej prawdopodobnie spędzisz urlop w Europie. Na północy i zachodzie może być nieco drogo, jednak im bardziej na wschód od Polski, tym lato powinno być bardziej akceptowalne cenowo. Malaga i Wybrzeże Słońca Costa del Sol oraz cały region Andaluzji to najprawdopodobniej najbardziej hiszpańskie obszary w tymże kraju – według stereotypowej opinii. Wielu z letników ląduje na jednym z najważniejszych lotnisk w Hiszpanii i jedzie autokarami podstawionymi przez touroperatora bezpośrednio do hotelu z basenem.

Gdy pragniesz odprężyć się, zdecydowanie. Jednak warto również pozwiedzać tą okolicę. Malaga jest świetnym miastem – idealnym do powszedniego życia a także odpoczynku. Podmiejskim pociągiem Renfe Cercanías dociera się do kilku kurortów wakacyjnych plaż Costa del Sol. Wybór propozycji dla turystów jest naprawdę duży, zatem zarezerwujesz coś dla siebie bez problemu. Tanie linie lotnicze odbiorą cię z naszego kraju – z Krakowa i Wrocławia a także z Budapesztu. Starczy wpisać w internecie frazę: biuro podróży Wrocław, aby zakupić bilety.

Osobiście uznaję Barcelonę za najpiękniejsze miasto, jakie zobaczyłem. Są łańcuchy górskie, są doliny, jest morze i ten niesamowity, ulotny klimat wspaniałej metropolii, w której da się żyć. Wielu rodaków ląduje w tymże mieście czy okolicy i udaje się w głąb Hiszpanii. O ile jeszcze tu nie byliście, zdecydujcie się na urlop lub choć na długi weekend.

Nie ociągaj się! Jeśli zainteresował Cię nasz wątek, to czytaj na stronie kolejne wiadomości na ten temat. Stworzyliśmy je dla Ciebie z radością.

Zakochacie się na pewno. Najtańsze loty dostępne są z Wrocławia, Poznania, Krakowa i Warszawy a także z Katowic.

Nicea to największe miasto Lazurowego Wybrzeża. To prawda, iż przeważają tu jachty jak też bogactwo, jednak choć raz dobrze jest zwiedzić Saint-Tropez albo filmowe Cannes. Poza tym można tutaj spędzić wakacje w cenie ok. 1500 zł za 7 dni Odnajdziemy tutaj tor Formuły 1 w Monako, a również hodowlę ślimaków Escargots de la Dominette.