Urlopy w Chorwacji i na Bali kilkoma z najczęściej wyszukiwanych ofert

Wakacje w Chorwacji to upragniona wyprawa niemal każdej osoby, a to wszystko ze względu na fakt, iż Chorwacja jest niekłamanym niebem dla miłośników wodnych i słonecznych kąpieli. Dla tych zainteresowanych Chorwacja wydaje się idealnym miejscem, ale kolejne z zakątków, a konkretnie Bali, nie ustępuje jej niczym. Bali to bowiem jedna z bardziej bajkowych indonezyjskich wysp. Nie dziwi więc, że obie wakacyjne lokalizacje (wczasy Chorwacja, wakacje Bali) były najczęściej rezerwowanymi w poprzednim kwartale.

chorwacja

Autor: Gianni Cumbo
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy Chorwacja, a mianowicie wszystko, co musisz znać o tym miejscu. Chorwacja – https://www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/ – to idealne miejsce na wczasy w okresie wakacyjnym, bo słynie z magicznych wybrzeży, urokliwych miast i malowniczych skansenów przyrodniczych. Pisze się, że wakacje w tym miejscu to gwarancja nieustannego słońca i wyśmienitej imprezy. Chorwacja – eccoholiday.com/kraj/chorwacja/ – dzieli się na trzy kantony: Dalmację, zatokę Kvarner i Istrię.

Magiczne porty nadmorskie oraz ciepłolubna flora i fauna, dające mnóstwo cienia lasy iglaste dają najlepsze warunki do urlopu. Przy wybrzeżu tego urokliwego państwa rozciąga się przeszło 1 tys. malowniczych wysepek – mniej rozległych i większych. Każde idealnie ukazują charakterystyczny nastrój i krajobraz Chorwacji. Największym plusem jest mimo wszystko bezbłędnie czysta woda – nic tym samym

chorwacja

Autor: dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

dziwnego, że „wczasy Chorwacja” to zestawienie słów najczęściej poszukiwane przez amatorów nurkowania – idź na

Wakacje Bali, a więc niewielkie kompendium tego pięknego miejsca. Bali to bardzo różnorodna wysepka – każdy znajdzie w tym miejscu coś korzystnego dla siebie. Ekskluzywne pensjonaty i najlepsze SPA z egzotycznymi zabiegami to odpowiedź dla leniuchów, a kąpieliska morskie oraz urokliwe plaże to opcja dla trochę bardziej aktywnych.

Niezwykle wiele możliwości Bali daje osobom, które uwielbiają spędzać czas aktywnie – począwszy od uczestniczenia w różnorodnych zajęciach sportowo-relaksujących na terenie pensjonatu, poprzez wycieczkę na słoniach, spływ na rwących strumieniach, spacer po wulkanach wznoszących się na 3 tys. metrów, wycieczki rowerami, skończywszy na szerokiej ofercie sportów wodnych. To wszystko sprawia, że „wakacje Bali” to drugie najchętniej wyszukiwane w Internecie hasło.