Które miejsca są najbardziej optymalne do tworzenia targów? Baza noclegowa to bardzo ważny aspekt

Miejscami, które najchętniej wybierane są na organizację targów czy imprez masowych w Polsce są Warszawa, Kielce i Kraków. Dzieje się tak , gdyż możemy zaobserwować tam bogatą infrastrukturę ściśle związaną z tego typu wydarzeniami. Jak się okazuje, w tym przypadku, znaczącą rolę odgrywają nie tylko zabudowania stricte przeznaczone pod wystawiennictwo, ale także pozostałe powiązane z obsługą gości. Przewodnim zagadnieniem jest w tym przypadku baza noclegowa, która musi być dopasowana do wymagań wszystkich wystawiających się firm i ich gości.

konferencja w hotelu

Autor: Events Bali Discovery
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na targi, hotel warto zabookować z wyprzedzeniem co najmniej dwumiesięcznym, gdyż później bardzo często mamy do czynienia z sytuacją, gdy jedyny wolny hotel, o w miarę akceptowalnym standardzie, możemy znaleźć oddalony o wiele kilometrów od miejsca, w którym odbywać się będą targi. Stąd też zapewne uznanie dla wymienionych na początku miast – oferują one ogromną bazę noclegową. Poza tym większość z tych obiektów podjęło współpracę z portalami, dzięki którym otrzymamy upusty – sala koncertowa szczecin (hiperłącze do strony)**** w Kielcach.

konferencja organizowana w hotelu

Autor: Events Bali Discovery
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli firma, w której pracujemy bierze udział w targach organizowanych w danym obiekcie, warto również dogadać się z zarządem lub właścicielem hotelu na temat podpisania umowy o ciągłej współpracy. Przychody z takiego działania są, co jest pewne, obopólne: my zyskujemy mniejsze ceny, a hotel ma zapewnionych klientów oraz zazwyczaj polecenia. Już słuchacze pierwszego roku uczelni ekonomicznych uczą się, że najskuteczniejszą formą reklamy jest opinia zadowolonego klienta.

W przypadku, gdy jednostka organizująca targi, ani miejsce noclegowe, nie oferuje wyżywienia – dobrze jest poszukać go, jak w przypadku hotelu, z pewnym wyprzedzeniem. Warto rozważyć opcję dowozu wyżywienia – połączonego z poczęstunkiem na stoisku targowym. Ten rodzaj działania zredukuje nasze koszty, ale też utrzyma potencjalnych odwiedzających przy naszym stoisku dłużej niż przy innych.http://www.eena.pl/ eena.plJest to dobry sposób na bycie zapamiętanym oraz zbudujemy fundamenty do uzyskania trwalszych relacji z potencjalnym klientem. Jest rzeczą ogólnie znaną, iż w czasie jedzenia, wydzielają się endorfiny odpowiedzialne za uczucie zadowolenia. Bardzo wskazane jest, aby z tym uczuciem był kojarzony nasz biznes.

Doczytaj –