Jesteś studentką i chcesz sobie dorabiać? Oto jeden ze sposobów!

Chyba każdy student zwykle potrzebuje pieniędzy. Nawet jeżeli rodzice wspierają Cię finansowo, zwykle i tak prawdopodobnie chciałbyś mieć własne pieniądze, które będziesz mógł wydać na co tylko będziesz chcieć. Oto najciekawsze sposoby na dorabianie sobie do stypendium!

Podkładanie głosu w reklamach
voice over

Autor: swimboy1
Jeśli masz fajną barwę głosu, możesz na przykład nagrać demo swojego głosu i wysłać je do różnego rodzaju agencji reklamowych oraz firm trudniących się wynajdowaniem osób do reklam. Jeżeli Twój głos będzie odpowiednio ładny, a równocześnie potrafisz wyraźnie wymawiać sylaby, wtedy bez wątpliwości możesz liczyć na jakieś zlecenie – nie zdajesz sobie pewnie sprawy, jak dużo reklam teraz się kręci i jak mnóstwo osób jest potrzebnych do ich przygotowywania! Praca jako głos do reklamy na pewno przyniesie Ci także całkiem wymierne korzyści finansowe – jeżeli uda Ci się zdobyć jakieś zlecenie, wówczas niewątpliwie będziesz mile zaskoczony wielkością gaży.
Granie w reklamie czy tylko podkładanie głosu?
Na udział w reklamie jako głos z pewnością będzie Ci łatwiej się dostać.

Jeśli taki wpis Cię zafrapował, to bez wahania kliknij ten link – ta treść (http://continuum.biz.pl/plan-restrukturyzacyjny/) zapewne także okaże się dla Ciebie wartościowa!

Prawdziwe role w reklamach dostają zwykle osoby z odpowiednim przygotowaniem aktorskim – Ty jednak możesz brać udział w reklamie jako voice over. To technika polegająca na podłożeniu głosu lektora pod istniejący materiał – voice over zwykle wykorzystuje się przede wszystkim w wypadkach gdy nie kręci się nowej reklamy, ale tylko podkłada głosy polskich aktorów pod reklamę nakręconą za granicą – paszczowo.pl/.

Jakie są dodatkowe sposoby na dorobienie sobie do stypendium?

Jeżeli interesują Cię różne sposoby na dorobienie do stypendium, wówczas powinieneś uważnie śledzić nasze artykuły. Już wkrótce następne, w których przedstawimy naszym studentom alternatywne sposoby na dorobienie sobie do stypendium naukowego!