Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są przygotowane na organizację eventów i zadowolenie klientów?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i nie wiesz jakie miejsce wybrać? A może chcesz czegoś wyjątkowego na szczególne okazje? Sprawdź co w tym temacie ma do zaoferowania rynek!

Jedną z propozycji na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.
To konstruowany, lokalny wysokościowiec zlokalizowany w obszarze Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy skrzyżowaniu Witosa i Odzieżowej. Budowa budynku Hanza Tower Szczecin zaczęła się we wrześniu 2011 roku, a zostanie zakończona wiosną 2017 roku. Sporo interesujących wiadomości znajdziesz pod tym linkiem kontynuuj czytanie. Nawierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie miała około 54 tys. m2, z czego z kolei dużą część ma zająć powierzchnia mieszkalna – bo niemal 22 tys. m2, z około 400 pomieszczeniami, a nieco mniej, pomieszczenia handlowe i usługowe, bo prawie 18 tys. m2. Koncepcję architektoniczną tego niezwykłego obiektu przygotowała pracownia Urbicon, natomiast jego generalnym wykonawcą jest uznana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest przedsiębiorstwo J.W. Construction. W pobliskiej okolicy budynku stoją centrum handlowe Fala a także Dom Pomocy Społecznej, a także zrenomowane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.
Hanza Tower Szczecin

Autor: tico_24
Źródło: http://www.flickr.com
Obiekty konferencyjne Szczecin to szeroka gama doboru- strona. Nie brak tam jest nowoczesnych obiektów konferencyjnych, zlokalizowanych w dynamicznie rozwijającym się obszarze biurowców. Te najlepsze obiekty konferencyjne Szczecin posiadają w pełni wyposażone sale konferencyjne > sale konferencyjne szczyrk oraz foyer z miejscem na serwis kawowy i lunch. Nawierzchnia takich budynków konferencyjnych jest zaaranżowana wielofunkcyjnie, przykładowo z zastosowaniem nowatorskich, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego połączenia sąsiadujących ze sobą sal. W czasie organizacji większych wydarzeń można na takie budynki liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to interesująca konkurencja dla konferencji organizowanych w wysokiej renomy hotelach. Miejsca takie zostały zaprojektowane przez przedsiębiorstwa mające długoletnie doświadczenie zdobyte przy przygotowywaniu setek przeróżnych wydarzeń o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w różnych obiektach hotelowych i konferencyjnych.

Jako właściciele przedsiębiorstwa bardzo dobrze znają wymogi i oczekiwania klientów wobec budynku, jak również specjalne wymogi wobec samej organizacji przedsięwzięcia. Obiekty konferencyjne to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno komfortowo urządzonych, jak i wyposażonych w nowatorski sprzęt multimedialny!