Jak mądrze wybrać pożyczkę bez BIK?

W jaki sposób mądrze wziąć pożyczkę poza bankiem?
Rynek kredytów konsumpcyjnych w naszym kraju ma się wyjątkowo dobrze. Polacy pożyczają z chęcią pieniądze na remont domu albo też spełnianie małych i dużych marzeń. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim relatywnie prosta dostępność produktów finansowych jakimi są pożyczki i kredyty.

Co ciekawe, coraz większym zainteresowaniem i wzięciem cieszą się kredyty i pożyczki, które konsumenci zaciągają poza firmami finansowymi którymi są banki. Obecnie na rynku istnieje sporo firm, które udzielają pożyczek bez większych formalności. Tego typu oferty trafiają w potrzeby klientów, którzy cenią sobie minimum formalności i okres oczekiwania na pieniądze.

Bardzo chętnie zaproponujemy Ci podobny tego rodzaju materiał. Jeśli masz ochotę go sprawdzić, zobacz treść na witrynie, którą odnajdziesz tutaj.

Przykładowym produktem dostępnym na rynku jest pożyczka bankowa Filarum. Firma ta jest w tym biznesie jedną z wyjątkowo rozpoznawalnych wśród wszystkich firm pozabankowych. Interesującą propozycją jest pożyczka pln, jaka jest zupełnie bez kosztów, jeśli spłacimy zobowiązanie do 30 dni. Każda następna pożyczka jest oczywiście oprocentowana a koszt kredytu różni się w zależności od ilości dni, które miną do czasu spłacenia całości kredytu. Jeżeli mamy w planie wziąć tylko jedną pożyczkę w horyzoncie dłuższego czasu i spłacimy ją w trzydzieści dni, to darmowa propozycja Filarum jest z całą pewnością zachęcająca – dobra pożyczka pozabankowa soho credit. Pamiętajmy jednakże, iż brak spłaty w terminie spowoduje, że zostaniemy obarczeni kosztami oprocentowania.

prawo

Autor: Troy David Johnston
Źródło: http://www.flickr.com
W podobny sposób skonstruowana jest pożyczka bankowa Soho Credit, która również oferuje pierwszą pożyczkę na okres trzydziestu dni za darmo. Jeśli chodzi o kolejne kredyty to są one nieco tańsze niż w konkurencyjnym Filarum. Soho Credit jest chyba mniej znana firmą pożyczkową jeśli chodzi o porównanie do Filarum – dobra pożyczka pozabankowa soho credit, jednak obie instytucje i ich oferty są mocno konkurencyjne. Co interesujące, w większości firm oferujących szybkie kredyty pozabankowe mamy możliwość złożenia wniosku za pośrednictwem strony internetowej danej firmy, natomiast decyzja jest podejmowana bardzo szybko. Wygoda jest na pewno jednym z wielu argumentów, jakie powodują, iż takie oferty cieszą się zainteresowaniem. Znacznie ofert pozabankowym wzrasta z każdym rokiem, co spędza sen z powiek właścicielom banków z całą pewnością wprowadza w zły humor wszystkich bankowców. Kredyty pozabankowe mają już coraz większy udział w całości udzielanych w Polsce kredytów i pożyczek. Pomimo to dobrze jest czytać regulaminy i kosztorysy aby zdawać sobie sprawę z całości wszystkich kosztów a także uregulowań. W ten sposób unikniemy niechcianego stresu i problemów.

Jeśli mamy zamiar wziąć pożyczkę pozabankową, wypada sprawdzić wiele propozycji aby mieć pewność, że ostatecznie wybierzemy propozycję najtańszą jak i odpowiadająca naszym potrzebom. W Internecie możemy znaleźć porównywarki pożyczek konsumenckich, które przybliżą nam zależności oraz niuanse tych propozycji finansowych.