Gdzie spędzić świetny urlop? Niewątpliwie bardzo gorąco polecamy polskie góry!

Gdy coraz częściej wyjeżdżamy za granicę, czasami okazuje się, że zachwyceni egzotycznymi miejscami nie doceniamy naszego państwa. Tymczasem okazuje się, że w Polsce można znaleźć odwiedzić wyjątkowo piękne miejsca – wystarczy tylko trochę poszukać! Zdecydowanie jednym z miejsc, które koniecznie trzeba zwiedzić są polskie góry.

Szklarska Poręba

Autor: Ashley Van Haeften
Źródło: http://www.flickr.com

Wielką zaletą polskich gór jest fakt, iż jest to wymarzone miejsce na wyjazd właściwie o każdej porze roku. W lecie praktycznie nikt nie będzie mógł oprzeć się przepięknym spacerom przykładowo po Krupówkach. Z drugiej jednak strony polskie góry w zimie również oferują całą masę atrakcji – być może w zimie w górach jest nawet ciekawiej niż latem. W zimie oczywiście warto udać się na narty lub snowboard – to doceni praktycznie każdy wielbiciel zimowego szaleństwa. A warto podkreślić, że obecnie warunki narciarskie w polskich górach są coraz fajniejsze i śmiało mogą konkurować z trasami zimowymi w innych krajach, do których tak często turyści jeżdżą na narty. W dodatku aktualnie w okolicach Zakopanego możemy wybrać się do basenów termalnych!

Jak widać, niemal o każdej porze roku w naszych górach można odnaleźć coś fajnego dla siebie – to właśnie dlatego nasze góry sprawdź oświetlenie do wspinaczki) z roku na rok stają się niewątpliwie coraz bardziej modne. Jeśli zatem planujesz wypad w polskie góry, wtedy zdecydowanie powinieneś wcześniej pochylić się nad kwestią noclegu. Wprawdzie na przykład rewelacyjne apartamenty Szklarska Poręba oferuje, jednakże jeśli nie zabukujesz sobie takiego noclegu wcześniej, być może będzie Ci trudno wybrać coś ciekawego na ostatnią chwilę. Zawsze w takich wypadkach zostaje Ci jakiś hotel Szklarska Poręba, jednakże jeżeli chcesz fajnie spędzić czas z ukochanym, wówczas zdecydowanie lepiej zdecydować się na apartament. Zobacz więcej: .

Szklarska Poręba

Autor: TijsB
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo polecamy Szklarską Porębę jako miejscówkę na fajny wyjazd – niedaleko znajdują się wyciągi narciarskie, a na dodatek jest niedaleko do Zakopanego – z drugiej jednak strony na tyle dalej, iż nie ma tam tak wielu turystów – to sprawia, że jest to wręcz wymarzone miejsce na wypoczynek. Dodatkowo tak fajne apartamenty Szklarska Poręba proponuje, że niemal grzechem jest nie skorzystać z takiej oferty. Jeśli poszukujesz sprawdzonego miejsca na nocleg, po prostu wpisz w wyszukiwarce frazę „hotel Szklarska Poręba” – niewątpliwie uda Ci się znaleźć coś fajnego. Tu cała oferta: .